Szybkie linki

Ścieżka nawigacyjna

Menu strony

Informacje

ilość odwiedzin obecnej strony: 570
ostatnia aktualizacja obecnej strony:
2015-02-11 18:37
ostatnia aktualizacja w BIP:
2018-11-16 18:21

Treść strony

Zakończyły się wybory Sołtysów i Rad Sołeckich w sołectwach

  Gminy Nowe Miasto

 Kadencja  2015 – 2019.

Dziękujemy mieszkańcom Sołectw uczestniczących w Zebraniach Wiejskich.

 

Podczas zebrań wyborczych, które zgodnie z uchwałą rady Gminy odbyły się  w lutym i marcu 2015 roku,  w 33 sołectwach /37 miejscowości/ wybrano 6 nowych sołtysów.

  • Kozarzewska Katarzyna        -   Sołectwo Czarnoty
  • Ciosek Stanisław                 -  Sołectwo Gościmin Wielki
  • Siwek Ewa                          -  Sołectwo Grabie
  • Ernest Wojciech                  -   Sołectwo Jurzynek
  • Zielińska Jadwiga                 -  Sołectwo Nowe Miasto
  • Zawadzka Anna                   -   Sołectwo Żołędowo

 

27 Sołtysów zachowało swoją funkcję.

 

 

WYKAZ

SOŁTYSÓW  I RADY  SOŁECKIEJ

W  GMINIE  NOWE  MIASTO

wybranych na okres kadencji 2015 -2019

 

 

Lp.

 

 

Sołectwo

 

Sołtys

 

Skład Rady Sołeckiej

 1.

Aleksandria-

Popielżyn Dolny

Rurka Wiesław

 

1. Gołębiewska Elżbieta

2. Brzeszkiewicz Paweł

3. Patrzykowski Zdzisław

 2.

Anielin-Belin

Wiącek Józef

 

1. Smolińska-Romanowicz

    Agnieszka

2. Wiecińska Renata

3. Rzepkowski Ryszard

 3.

Czarnoty

Kozarzewska Katarzyna

 

1.Zieliński Piotr

2.Zielinski Tadeusz

 

 4.

Gawłowo

Szpygiel Ewa

 

1.Szpygiel Sławomir

2.Kuciński Dariusz

3. Mucha Krystyna

 5.

Gawłówek

Żbikowski Jacek

 

1.Kosewska Wiesława

2. Stefańska Elżbieta

3. Żbikowska Aldona

 6.

Gościmin Wielki

Ciosek Stanisław

1. Jędrzejewski Krzysztof

2. Ciosek Krzysztof

3. Leleń Krzysztof

4. Buraczyński Zbigniew

 7.

Grabie

 

 

Siwek Ewa

 

1. Bogoński Dariusz

2. Bralska Renata

 3. Golasa  Agata

 8.

Gucin

Masłowski Janusz

1. Osiński Edward

2. Szymala Elżbieta

 9.

Henrykowo

Nasierowska Dorota

1. Ostaszewska Genowefa

2. Wiśniewski Andrzej

3. Kacperska Lidia

10.

Janopole

Małecki Krzysztof

 

1. Wiktorski Grzegorz

2. Podlasiński Waldemar

3. Kluczyńska Jadwiga

11.

Jurzyn-

Modzele- Bartłomieje

Wędrowski Ryszard

 

1. Olszewska Monika

2.  Murawski Andrzej

3. Wędrowska Krystyna

12.

Jurzynek

Ernest Wojciech

 

1.Listkowska Marianna

2. Czyż Ireneusz

3. Ernest Elżbieta

13.

Kadłubówka

 

 

 

Gzowski Jan

 

1. Wiktorowicz Tadeusz

2. Kamiński Zbigniew

3. Ciesielska Małgorzata

14.

Karolinowo

Kołpaczewski Piotr

 

 

 

1.Błaszkiewicz Radosław

2.Siajkowski Tomasz

3.Krawczyk Mariola

4. Małecki Zbigniew

15.

Kubice

Stańczak Maria

 

1.Radomska Jadwiga

2.Stańczak Paweł

3.Raczyński Pawel

16.

Latonice

Małecka Bożena

 

1. Kunkowski Krzysztof

2. Krzeszewski Piotr

3. Romanowska Renata

4. Sobczyński Krzysztof

17.

Miszewo B

Żochowska Ewa

 

1. Chojnacki Janusz

2. Kozłowska Ewa

3. Kozłowska Wiesława

18.

Miszewo Wielkie

Urbańska Beata

 

1. Romanowski Paweł

2. Wiśniewski Stanisław

3. Romanowicz Sylwester

19.

Nowe Miasto

Zielińska Jadwiga

 

1. Żarek Stanisław

2. Słupski Paweł

3. Bilińska Gabriela

20.

Nowe Miasto-Folwark

Szczepańska Stanisława

 

1. Piekarzewski Bogdan

2. Żebrowska Jadwiga

3. Ebert Jarosław

21.

Nowosiółki

Mrozek Hanna

 

1. Wiśniewski Wiesław

2.Bralski Zygmunt

3. Daab Bogdan

22.

Przepitki

Maksiewicz Stanisław

1.Maksiewicz Zygmunt

3. Makiewicz Maria

23.

Rostki

Kuskowski Ireneusz

 

1. Murawska Mariola

2. Murawska Agnieszka

3. Murawska Iwona

24.

Salomonka

Ebert Halina

 

1. Cichocki Edward

2. Ebert Mieczysław

3. Markieta Dorota

25.

Szczawin-Adamowo

Kamiński Jacek

 

1. Wiecińska  Monika

2. Paliszewski  Bogdan

3. Wieciński Józef

26.

Tomaszewo

Dzierzbińska Małgorzata

1. Zielińka Regina

2. Sobczyńska Aniela

27.

Władysławowo

Rutkowski Marek

 

1. Leszczyńska Jadwiga

2. Nowak Stanisław

3. Leszczyński Mirosław

28.

Wólka Szczawińska

Małecki Ryszard

 

1. Olszewski Eugeniusz

2. Jakubowski Kazimierz

3. Milewski Andrzej

29.

Zakobiel

Sobczyńska Bożena

1. Bilińska Barbara

2. Białorudzki Zdzisław

3. Sobczyński Stanisław

30.

Zasonie

Zielińska Elżbieta

 

1. Buras Marcin

2. Jackiewicz Zofia

3. Świtalska Grażyna

31.

Zawady B

Żebrowski Adam

 

1.Zielińska Katarzyna

2. Kawecka Grażyna

3. Zieliński Paweł

32.

Zawady Stare

Zieliński Andrzej

 

 

1. Jakubiak Urszula

2. Jakubiak Stanisław

3. Żurawska Adela

33.

Żołędowo

Zawadzka Anna

 

1. Zawadzki Andrzej

2. Czerniakowski Włodzimierz

3. Kapczyńska Jolanta

 

  • Sołectwa są jednostkami pomocniczymi Gminy.
  • Sołtys to prawny, ustawowy przedstawiciel sołectwa.
  • Rada Solecka wspomaga działalność sołtysa, jest organem opiniodawczym i doradczym sołtysa.
  • Ustawa o samorządzie gminnym, statut gminy i statut sołectwa stanowią podstawy prawne   określające organizację, zakres działania,  kompetencje i odpowiedzialność organów sołectwa.

 

Opracowanie:

Agnieszka Jeglikowska

 

Zatwierdziła:

Elżbieta Zalewska

 

 
  • autor informacji: Agnieszka Jeglikowska
  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2015-03-18 18:56

Adres

Urząd Gminy Nowe Miasto

ul. Apteczna 8, 09-120 Nowe Miasto
pow. płoński, woj. mazowieckie

NIP: 567-12-64-071
REGON: 000548330

Gmina Nowe Miasto

ul. Apteczna 8, 09-120 Nowe Miasto
pow. płoński, woj. mazowieckie

NIP: 567-17-86-697
REGON: 130378284
Kod TERYT: 1420082

 

Kontakt

Dane kontaktowe

tel. +48 23 661 49 20 do 22
fax +48 23 661 49 23

Adres e-mail:
info@ugnowemiasto.pl

Strona internetowa:
www.ugnowemiasto.pl

Godziny

Godziny urzędowania

poniedziałek-piątek: 8.00-16.00

Stopka strony

w górę
Ułatwienia dostępu        Przeczytaj oświadczenie o dostępności
zamknij
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.